6. rođendan našeg vrtića

 
Danas je našem vrtiću 6. rođendan!!!
Želimo reći hvala djelatnicama koje su zaslužne što naš vrtić raste u spretnim rukama. Odgajateljice su naše dobre vile koje čarobnim štapićima otjeraju dječje suze, strahove i bol, a stvore smijeh, igru i svaki dan nas nešto novo nauče. Kuharica se uvijek trudi da jedemo zdravo i ukusno, ma najljepše se u vrtiću jede. Spremačica nam sve lijepo sredi i uvijek nam rado pomaže.
Hvala našoj dječici što u naš vrtić svaki dan unose sreću, smijeh i nove zgode kojih se rado prisjećamo.
Danas ste bili preslatki mali prinčevi i princeze na balu.

Sretan ti rođendan vrtiću moj!!!

Nova ograda

Nova ograda Kako je sigurnost naše djece na prvom mjestu javili smo se na 2. Javni poziv za...

Rezultati natječaja za 2023./2024. pedagošku godinu

Rezultati natječaja za 2023./2024. pedagošku godinu

Volim tebe, volim cijeli svijet

"Volim tebe, volim cijeli svijet" 16.06.2023. godine održali smo završnu svečanost pod nazivom...

logo

O nama

Javna ustanova Dječji vrtić „Zvončić“ Gornji Vakuf – Uskoplje je javna predškolska odgojno – obrazovna ustanova u kojoj se provodi odgoj, obrazovanje, njega, zdravstvena zaštita, prehrana i skrb o djeci od 3 godine do polaska u osnovnu školu....

KONTAKT

JU Dječji vrtić Zvončić

Kralja Tomislava bb.

Gornji Vakuf- Uskoplje

Bosna i Hercegovina

+387 30 494-750

E-mail

djvrticzvoncicgvu@gmail.com

JU Dječji vrtić Zvončić - 2021 sva prava pridržana Design and development logo